דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו
פורטל דרושים
חיפוש עבודה
מצא משרה בקלות
בחר תחום:
בחר התמחות:
איזור בארץ:
טקסט חופשי:
עבודה במשרה חלקית לגימלאים

אנו מקווים כי כל אחד מאיתנו יגיע בשעה טובה לגיל הפרישה לגמלאות, בעוד שם הדרך לא הסתיימה, אלא רק מתחילה לפרוח ולהניב פירות נוספים ולהעניק הזדמנויות נוספות לאותם גמלאים המעוניינים למלא את זמנם בעיסוקים במקום לפנות אותו לנכדים או לקריאת ספרים ושליחת החכה. עבור הגמלאים שבינינו ישנם פתרונות תעסוקה שונים כמו עבודה במשרה חלקית לגמלאים.

אילו גמלאים פונים לעבודה במשרה חלקית לגמלאים?
אוכלוסיית הגמלאים הפונים לקבלת משרה בהיקף חצי מלא מתחלקים לשניים- אלו שמעדיפים להיות פעילים ומועסקים ועל ידי כך לשמור על רעננות וצלילות המחשבה ויותר חשוב- לתרום לקהילה או למוסד שהם מאמינים בו ומעוניינים לתרום לו, ומצד שני לאלו אשר הגיעו לגיל הפרישה אולם אינם מעוניינים להפסיק לעבוד. זה קורה בעולם הכדורסל בעולם הרחב כאשר מאמנים גדולים מאמינים שיש בידם לתרום כיד ימינם של מאמנים אחרים, או למשל לרואי חשבון מוכשרים שאוהבים את עבודתם ומגיעים על בסיס קבוע למקום עבודה או עמותה לדוגמה הזקוקה לעזרתם. מאידך, לאלו אשר חייבים להמשיך לעבוד על- מנת "לסגור את החודש" מוצעת להם עבודה בהיקף של כחצי משרה לבחירתם בלשכות השונות. להם מוצעות עבודות כאבטחה במוסדות שונים, שמירה בבגרויות, שירות לקוחות, הקמה וניהול קבוצות במתנ"סים, ואף עבודות במרכזי הוראה ועוד.

ישראל כמדינת העולם המערבי
ישראל כיום לומדת משאר מדינות המערב ומוצאת פתרון יעיל לאלו אשר קבעה להם את גיל הפרישה, והצטרפות מחודשת זו לשוק העבודה מהווה בבחינת "יד רוחצת יד", ונהנים אלו מאלו מיתרונות התעסוקה המוצעים להם. על- מנת להתרשם ממגוון המשרות המוצעות לגמלאים מכל הסוגים, ישנם לוחות חיפוש עבודה ודרושים הפונים במיוחד לאותם גמלאים, ובמידה ואלו נרשמים למאגר- ישנן גם פניות ישירות לאותו עובד פוטנציאלי על פי נתונים. 

 
קב?3 הצעו?מחיר:
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר


כל הזכויות שמורות לפורטל Jobix - פורטל הדרושים של ישראל! הפורטל שלנו משמש לכם כשער הראשי לחיפוש אחר המשרה הנחשקת ביותר עבורכם. בפורטל Jobix תמצאו מגוון מקיף של כלים אשר נועדו לעזור לכם במציאת המשרה המתאימה ביותר עבורכם, בין היתר תמצאו בפורטל: מגזין אינפורמטיבי מבית Jobix , אשר עוסק במכלול הנושאים הקשורים לחיפוש עבודה וכולל מאמרים, מדריכים וטיפים רבים, זירת סרטונים, זירת קורות חיים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או עניין שנוגע לפורטל ולחיפוש העבודה.

rolex replica sale replica watches sale rolex replica uk rolex replica sale louis vuitton replica