דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו
פורטל דרושים
חיפוש עבודה
מצא משרה בקלות
בחר תחום:
בחר התמחות:
איזור בארץ:
טקסט חופשי:
מציאת עבודה בחצי משרה
עבודה בחצי משרה היא עבודת סטודנטים, משרה לאמהות צעירות בדרך כלל, גמלאים שמעוניינים לעבוד בהתנדבות או כל מי שמעוניין בהכנסה לשעות הבוקר בעיקר. חצי משרה מוגדרת כחצי מהיקף שעות המשרה המלאה (186 שעות חודשיות), כלומר 93 שעות חודשיות. חצי משרה הינה עבודה בחלק מימות השבוע או בחלק מן היום בלבד. חצי משרה יכולה להיות גם משרה קבועה של עובד. כל עוד המשרה מוגדרת בהיקפה כחצי משרה, כך יחושבו שאר החישובים בהתאם: הוצאות נלוות כמו הוצאות רכב וביטוח לרכב וכן שעות נוספות לא תיחשבנה לשעות נוספות אלא כמו במשרה המלאה.

איך למצוא עבודה במשרה חלקית?
ניתן למצוא עבודה בהיקף של חצי משרה בכל מקום שבו מוצעות עבודות – חברות להשמת כוח אדם, מודעות בעיתון או ברשמת, חברים ועוד. היקף המשרה מוכתב על ידי המעסיק, ואם העובד עונה למשרה זו, ייגש לריאיון עבודה. רצוי לפני הריאיון לעשות הכנה וללמוד איך להימנע מטעויות בריאיון עבודה.  את זה אפשר לעשות על ידי למידת המטרות של החברה, במה היא עוסקת, מה המוטו של החברה ומה עשוי להיות תפקידך בחברה. במידה ולא הצלחת להבין זאת ממשרד כוח אדם, רצוי לשאול זאת בריאיון העבודה, זה אף יכול להעיד על רצינות על ידי המרואיין. לגבי מי שמקבל קצבאות, ישנה ועדה מיוחדת שבודקת את רמת כושר העבודה (אם ירד כושר העבודה וזו הסיבה לכך שאתם עובדים בחצי משרה, יתכן כי תמשיכו לקבל את הקצבה (במיוחד אם מדובר בקצבת נכות למשל).

רצוי לסנן עבודות לפי התאמה
היום ישנו היצע אדיר לעבודות, ממש כמעט כמו הביקוש. השאלה אם אתם עונים על התנאים. בחיפוש עבודה רצוי לסמן את המשרות הרלבנטיות עבורכם מכל בחינה: שכר, אפשרויות קידום, קרבה למקום המגורים, ולאחר מכן לסנן אותן על ידי שאר הנתונים.
 
קב?3 הצעו?מחיר:
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר


כל הזכויות שמורות לפורטל Jobix - פורטל הדרושים של ישראל! הפורטל שלנו משמש לכם כשער הראשי לחיפוש אחר המשרה הנחשקת ביותר עבורכם. בפורטל Jobix תמצאו מגוון מקיף של כלים אשר נועדו לעזור לכם במציאת המשרה המתאימה ביותר עבורכם, בין היתר תמצאו בפורטל: מגזין אינפורמטיבי מבית Jobix , אשר עוסק במכלול הנושאים הקשורים לחיפוש עבודה וכולל מאמרים, מדריכים וטיפים רבים, זירת סרטונים, זירת קורות חיים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או עניין שנוגע לפורטל ולחיפוש העבודה.

rolex replica sale replica watches sale rolex replica uk rolex replica sale louis vuitton replica